Lomi-Lomi masszázs

Különleges technikát alkalmazó, lomi-lomi masszázst úgy szokták nevezni, hogy az érintés művészete. A masszázs a szervezet energiaáramlásának egyensúlyát stabilizálja, mely egészségi állapottól függően változó erősségű. Ez a masszázs hozzájárul testünk működéséhez és gyógyulási folyamatához.

Hatásai: energetizál, relaxál, oldja az izomcsomókat, serkenti a vérkeringést, a nyirokkeringést és kimagasló stresszoldó hatása van.

A lágy technika rövid idő alatt lenyugtatja a testet, az izmok sokkal oldottabbá válnak. A masszázs során a masszőr elsősorban az alkarját és tenyérét használja az adott területen, úgy mintha táncolna. Ez a tradicionális olajos masszázs lágy, hullámszerű, folyamatos hosszan futó mozdulatokból áll, változó tempóval. A lomi-lomi masszázs nemcsak az izmok átgyúrásáról szól, hanem a letapadt, kötött izmok felszabadítását célozza. Alkalmas még a méreganyagok kitisztítására, segíti az egészséges izomtónus helyreállítását, a szervezet energia egyensúlyának megerősítését, helyreállítását. A lomi-lomi masszázs a teljes testre kiterjed – az első fele hason, a második fele háton fekve történik – előbb a lábak, kezek, tompor, hát, nyak, majd megfordulás követően újra a lábak és a kezek, has, mellkas, vállak és végül az arc masszírozása történik, közben folyamatos a nyirokkeringés javítása/segítése, a masszázs lezárásaként pedig a végtag ízületek lágy kimozgatása történik.

A lomi-lomi masszázsnak több változata van, én az európai masszázsképhez hasonlító/közelítő technikával dolgozom.

Nagyon fontos, hogy egy kezelés által tartós változás nem érhető el, a hangsúly itt is a rendszerességen van.

Ajánlom relaxálásra, izomtónus, keringés fokozásra, valamint nyirokproblémára.

Nem javaslom a menstruáció első két napjában (menstruációerősödéshez vezethet); terhesség ideje alatt; láz; fertőző betegség; bőrelváltozás (fekély, gomba); kezeletlen magas vérnyomás; súlyos szívbetegség; trombózis; csonttörés; csontritkulás esetén.

Árak/Ft

60 perc: 14.000

90 perc: 19.500